O nas

Happy House to założona w 2005 roku firma specjalizująca się w kompleksowych usługach związanych z obsługą nieruchomości w Warszawie i jej okolicach. Zajmujemy się zakupem i sprzedażą nieruchomości mieszkaniowych, zarządzaniem wynajmem nieruchomości, a także aranżacją i wystrojem wnętrz. Dodatkowo chętnie dzielimy się wiedzą dotyczącą inwestowania w nieruchomości.

Naszym priorytetem jest poszerzanie wachlarza usług w taki sposób, aby być dla naszych klientów partnerem zapewniającym wsparcie na każdym etapie inwestowania w nieruchomości. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, którzy doskonale czują się w tym, co robią. Stale monitorujemy warszawski rynek nieruchomości, aby móc zaproponować naszym klientom nowoczesne rozwiązania - zarówno w sferze wynajmu i sprzedaży nieruchomości, jak i w zakresie projektowania, aranżacji oraz wykończenia.

Jeżeli chcecie Państwo poznać nas lepiej, zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszymi realizacjami. Chyba nie ma lepszego sposobu na przedstawienie się klientom, niż zaprezentowanie tego, w co angażujemy się każdego dnia.

Anna

Kierownik Biura

Anita

Doradca ds Zarządzania Wynajmem

Sylwin

Dyrektor Zarządzający

Jagoda

Projektant Wnętrz

Mateusz

Doradca ds Nieruchomości

Opinie klientów

Skontaktuj się z nami